Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zkoušky ZKO Kraslice

Kynologický klub Kraslice.

 

Dne 25.10.2014 v sobotu pořádal kynologický klub Kraslice zkoušky podle mezinárodního zkušebního řádu. Zkoušek se zúčastnilo šest psích svěřenců z kynologického klubu Kraslice a dva svěřenci z kynologického klubu Habartov pod vedením svých psovodů. Někteří svěřenci skládali zkoušku z poslušnosti, jiní zase ze stopování a ti nejodvážnější i z obrany. Zkoušky byly hodnoceny za dozoru rozhodčího, který hodnotil výkon všech přihlášených svěřenců i jejich psovodů. Zkoušky úspěšně složilo šest psů a všichni, i ti neúspěšní, předvedli to nejlepší, co je psovodi naučili. Děkujeme všem zúčastněným za předvedené  výkony a všem gratulujeme. Musíme i poděkovat ostatním účastníkům z kynologického klubu Kraslice, kteří pomáhali vytvořit příjemnou atmosféru a zázemí. Také patří poděkování panu Panákovi z kynologického klubu Habartov, který byl figurantem obran. Poděkování dále patří i našemu dlouholetému členu Miroslavu Vichrovi z Bublavy, který se postaral o občerstvení. Také děkujeme panu rozhodčímu za kvalitní a objektivní posuzování zkoušek. Jsme rádi, že se přišli podívat jak dlouholetí členové našeho klubu, tak i ti mladší, kteří teprve kynologií začínají. Věříme, že příští rok se opět podaří uskutečnit další zkoušky pro naše psí miláčky a už teď se těšíme na předvedené výkony. Všem ještě jednou děkuji, předseda KK Kraslice Stanislav Hrubý.      

  img_0270.jpg